

Audi Q3
35 TFSI 150pk S Line S-Tronic / Navigatie / Leder / Stoelverwarming
€ 26.8502019129.440 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 maart 2019 |
| APK | 20 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 57.127 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Modelreeks: nov. 2018 - jun. 2019
Modelcode: F3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 268 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Van den Udenhout - Occasion Park Boxtel Koppenhoefstraat 14 5283VK BOXTEL, NL 0411615353 http://www.udenhout.nl leadinbox@udenhout.nl
De prijs van deze auto betreft een rijklaar prijs. Dit houdt in dat wij geen bijkomende kosten hanteren.
Deze auto wordt standaard afgeleverd met:
* Tenaamstelling
* Nationale Auto Pas
* Geldige APK
* 12 maanden BOVAG-garantie
Voor extra zekerheid kiest u het Van den Udenhout zekerheidspakket. Bij aankoop van dit pakket kunt het volgende van ons verwachten:
* 14 maanden VDU Plus Garantie*
* 25% korting op eerstvolgende onderhoudsbeurt
* Volle tank brandstof
* Volledige conditionering van de auto binnen en buiten
* Tenaamstelling
* Nationale Auto Pas
* Geldige APK van minimaal 6 maanden
* Autoleven lang Mobiliteitsgarantie*
* 7.500 km en/of 6 maanden onderhoudsvrij rijden
* 130 punten check
* Vraag naar de voorwaarden
Kijk voor meer informatie over onze afleverpakketten op udenhout.nl/afleverpakketten
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.860 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.470 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.045 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | C |





