

Audi Q3 Sportback
35 TFSI S edition Hybride| Navi.| Stoelverw.| Camera| Carplay
€ 27.9002021140.769 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2021 |
| APK | 29 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Bel vooraf en bezoek ons vandaag nog om deze mooie, luxe en vol optie uitgevoerde " Audi Q3 Sportback 35 TFSI S edition Hybride" proef te rijden en te ervaren. Aan opties geen gebrek en vooral niet aan rijcomfort. Volledige onderhoudshistorie aanwezig. In 2025 een beurt gehad en S-Tronic versnellingsbakolie vervangen!
Voor meer foto's, informatie en uitleg, bezoek onze website; www.wbmobility.nl of neem contact met ons op; 071-2301030.
Audi Q3 Sportback 35 TFSI S edition Hybride| Navi.| Stoelverw.| Camera| Carplay
Pakket: Assistentie Pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Ontdek ons uitgebreide aanbod aan premium voertuigen, zorgvuldig geselecteerd om te voldoen aan elke wens en behoefte. Van sportieve elegantie tot gezinsvriendelijke ruimte, elk voertuig in onze collectie staat garant voor kwaliteit, comfort en uitmuntende prestaties. Beleef de luxe van het rijden in een voertuig dat niet alleen vervoert, maar ook inspireert.
Wolfsburg Mobility
Keyserswey 8
2201 CW Noordwijk
0712301030
info@wolfsburgmobility.nl
www.wbmobility.nl
Wij nodigen u uit om het verschil te ervaren bij Wolfsburg Mobility. Ontdek onze passie en toewijding voor kwalitatieve voertuigen en diensten.
Kom langs in onze luxe showroom en ervaar de prachtige selectie voertuigen die wij aanbieden. Hier bent u verzekerd van een auto die voldoet aan uw verwachtingen en waar u trots op zult zijn.
Deze advertentie is met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Zodoende zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en/of spelfouten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die jouw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem gerust contact met ons op voor een check e/of overige vragen!
Modelcode: F3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
originalType: Sportback 35 TFSI S edition Hybride| Navi.| Stoelverw.| Camera| Carplay
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 119 kW (162 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.840 x mm |
| gewicht | 1.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |



