

Audi Q3
45 TFSI e edition | Stoel verwarmd |
€ 28.900202269.530 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 juli 2022 |
| APK | 20 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 52.058 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Al decennia staan Duitse merken bekend om hun ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties. En dat geldt zeker ook voor deze Audi Q3. De SUV haalt zijn aandrijving uit een krachtige viercilinder benzinemotor. Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die je op afstand kunt openen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
Het digitale dashboard is niet alleen enorm fraai en handig, maar draagt actief bij aan een veilige en slimme rit. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Harder, zachter, aan, uit, volgende track, nieuwe zender... alle audiofuncties zijn regelbaar via de audiobediening op het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Ook lederen sportstuur, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van je overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met jou mee, zodat je tijdig kunt reageren op noodsituaties. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. Deze Audi Q3 blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. In deze Audi vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten over deze auto? Je bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2023
Modelcode: F3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Schippers B.V. Molendijk Noord 51B 7461JG RIJSSEN, NL 0548512565 http://www.autoschippers.nl info@autoschippers.nl
Auto Schippers is een familiebedrijf met meer dan 65 jaar ervaring, gevestigd in Rijssen en sinds 2023 ook in Zuna. Wij zijn officieel Hyundai service dealer en bieden een ruime keuze in nieuwe auto’s, betrouwbare occasions en zakelijke mobiliteit. Ook voor onderhoud en lease ben je bij ons aan het juiste adres.
Contact via Whatsapp? 0642474380 of via deze link: https://api.whatsapp.com/send/?phone=31642474380
Disclaimer: De advertenties worden met zorg samengesteld. Mochten er toch eventuele fouten in staan willen wij ons excuseren. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.860 x 1.630 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.375 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 36 g/km |
| Energielabel | A |




