

Audi Q3
35 TFSI S-Line Edition One / Pano / Virtual Cockpit /
€ 36.940202064.655 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2020 |
| APK | 30 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.517 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
In uitzonderlijk mooie staat verkerende sportieve Audi Q3 35 TFSI S-Line Edition One / Panorama / Virtual Cockpit /
Unieke, Mooie sportieve uitvoering zeker in deze kleursamenstelling en 20 inch velgen.
Afkomstig van een echte liefhebber.
Origineel auto afkomstig van de 1e eigenaar!
De auto is volledig Dealer-Onderhouden:
Onlangs laatste onderhoud gehad.
Goed werkende en koude airconditioning.
2x zga Nieuwe Hankook banden.
Boekjes, 2 sleutels, alles compleet.
Apk-datum: 3-2027
Km-stand: 64.655
De auto verkeerd in een uitzonderlijk mooie nette staat, dus bij bezichtiging zal het u zeker niet tegenvallen!
Nette frisse auto, huisdier en rookvrij.
De auto rijd en schakelt perfect!
De inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Wilt u graag op voorhand een vrijblijvend inruilvoorstel, stuur ons dan via whatsapp wat foto's en de km-stand.
Wat opties;
Virtual Cockpit!!
S-Line Pakket
Sportonderstel
Panorama-Dak
Schuif/Kantel-Dak
Groot kleuren scherm
Navigatie systeem
Multimedia-Systeem
Achteruit rij Camera
HiFi Sound-Systeem
Sportief interieur
Sportieve stoelen
Sportief stuur
Sportieve 20 inch Velgen
Hoogglans zwart lijst afwerking
Climate controle
Stoelverwarming
Multifunctioneel stuurwiel
Voorgevormd stuurwiel
Sportstuur vlakke onderkant
Lederen stuurwiel
4x Elek ramen
Cruise controle
Centrale vergrendeling opp afstand
Hoogte verstelbaar stuur
Hoogte verstelbare stoelen
Getint Warmte werend glas
Xenon Verlichting
LED verlichting
PDC Parkeer censoren, parkeerhulp
Prachtige metallic lak
Mistlampen
4x4 AWD Rijden
Afneembare Trekhaak
Enz enz.
Garantiemogelijkheden: Autotrust & ASR garantie
U kunt kiezen uit 6-12 of 24 maanden Autotrust garantie!
U kunt kiezen uit 3 - 6 of 12 maanden ASR garantie!
Bekijk voor de voorwaarden en garantiebepalingen onze website of Autotrust.nl
Alle occasions zijn uitsluitend op afspraak te bezichtigen, daarom verzoeken wij u vriendelijk vooraf te bellen voor een afspraak.
Graag tot ziens bij,
ASR Autoservice Breda
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Welkom bij ASR Autoservice Breda!
Wij bij Auto Service Richard zijn al bijna 20 jaar actief in de automotive en specifiek gespecialiseerd in de in- en verkoop van gebruikte automobielen. Door onze goede contacten, scherpe inkoop en lage kosten zijn wij in staat mooie, goede en betrouwbare occasions aan te bieden tegen concurrerende prijzen.
Naast de mogelijkheid om er 6-12 of 24 maanden Autotrust garantie bij te nemen is inruil van uw huidige auto ook altijd mogelijk.
Bent u dus op zoek naar een mooie, goede en betrouwbare occasion, dan bent u bij ons aan het juiste adres!
Alle occasions zijn uitsluitend op afspraak te bezichtigen, daarom verzoeken wij u vriendelijk van te voren te bellen voor een afspraak.
Graag tot ziens bij,
ASR Autoservice Breda
.
.
.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.484 x 1.856 x 1.616 mm |
| gewicht | 1.505 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 950 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | C |




