

Audi Q3
35 TFSI S-Line Black Ed. Navi Keyless Camera Matrix
€ 30.950201969.732 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 mei 2019 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Audi Q3 35 Tfsi e 150 Pk 2x S-Line S-Tronic 05-2019 met slechts 64Dkm Gletjer Wit Metallic Alle Opties: Matrix Koplampen Navigatie MMI Plus Leder/Alcantara Elektrisch Verstelbare Sportstoelen S-Line Sportstuur ACC Adaptieve Control Lane Assist Dodehoek Assistent Blind Spot Drive Select Instelbaar Ambiance Verlichting Achteruitrij Camera Parkeer Assistent Parkeersensoren V+A Climate Control Standkachel Interieurverwarming 3 Zone S-Line Interieur/Exterieur Pakket Stoelverwarming Zwarte Hemel Telefoon Lader Bluetooth Telefoon Radio DAB Ontvanger Elektrisch Inklapbare Trekhaak Spiegels Elektrisch Inklapbaar Lederen Int Delen Elektrische Achterklep Dynamische Achterlichten (zandlopers) 20 Inch Audi Sport Velgen
Auto verkeert in nieuwstaat, Volledig dealer onderhouden, Afkomstig van 1e eigenaar, Ingekocht bij Audi AG, Geen schade verleden, Alle keuringen toegestaan, Laatste onderhoudsbeurt gehad bij Audi.
Prijs is inclusief BTW
Internet meeneemprijs €30950.-
Prijs op basis van inruil/garantie €31950.-
Financiering en inruil mogelijk.
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Bij ons staat kwaliteit hoog in het vaandel. Wij kopen de auto's in tegen een betaalbare prijs. Hierdoor kunnen wij onze auto's tegen een zeer scherpe prijs leveren. Wij berekenen daarnaast geen aflever- en overschrijvingskosten.
Tenaamstelling is mogelijk van maandag t/m zondag ter plaatse op onze locatie, te Utrecht . Onze auto's kunnen geleverd worden met 6, 12 of 24 maanden garantie.
Onze auto's worden bij binnenkomst volledig nagelopen en gepoetst. Indien nodig voorzien wij onze auto's van een nieuwe APK.
Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Wij staan u graag te woord.
Hoewel de informatie op deze website permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten. Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfel kan u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Wij raden u aan om ons - in geval u een auto wil bezichtigen, bij vertrek te bellen, zodat wij de auto voor u kunnen vasthouden. Dit om eventuele teleurstelling te voorkomen.
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
Openingstijden:
Maandag tot vrijdag van 10:00 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 17:00
Autospot
Zonnebaan 20A
3542EE Utrecht
Tel: 030 760 88 00
E-mail: info@deautospot.nl
Wij zijn aangesloten bij DealerGarantie en CarGarantie
Wielbasis: 2.680 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 258
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| gewicht | 1.525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Topsnelheid | 204 km/h |




