

Audi Q3 Sportback
45 TFSI e S Edition 18"/Panoramadak/Dodehoek/Leder/Camera/Elektrische klep/Keyless
€ 46.950202428.171 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2024 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
LET OP!
Deze auto is net binnen en wordt op dit moment gepoetst.
Belt u voor een afspraak?
Met zijn elegante vormgeving en aangename interieur omgeving, is deze Audi Q3 Sportback in elk opzicht van topklasse, typisch voor echte Duitse auto's. De S-Line styling verfraait het uiterlijk met verschillende sportieve accenten. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Audi Q3 Sportback. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Altijd twee handen aan het stuur, wel zo veilig en gemakkelijk. Ook daaraan is gedacht, met de audiobediening op het stuur. Deze Audi is voorzien van DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels en lederen stuur.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
De geadverteerde prijs is rijklaar, inclusief een geldige APK en tenaamstelling.
Optioneel kunt u kiezen voor ons onderhoudspakket à €395,- of ons onderhoud en garantiepakket à €995,-.
Hiervoor krijgt u;
Onderhoudspakket;
- Multi-point kwaliteitscontrole op 100 punten
- Servicebeurt voor aflevering volgens fabrieksschema
- APK van min. 6 maanden
- Airco & accu service
- Chassiscontrole op roest in werking
- Wax behandeling
Onderhoud en garantiepakket;
- Multi-point kwaliteitscontrole op 100 punten
- 12 maanden BOVAG garantie
- Servicebeurt voor aflevering volgens fabrieksschema
- APK van min. 6 maanden
- Airco & accu service
- Chassiscontrole op roest in werking
- Wax behandeling
Ondanks onze zorgvuldigheid kunnen aan de advertentie geen rechten worden ontleend, specificaties, opties en leverbaarheid zijn dan ook voorbehouden.
Modelreeks: 2019 - 2025
Modelcode: F3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Leder Soul Black
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Airconditioning: werkt
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 45 km |
| CO2-uitstoot | 32 g/km |
| Energielabel | A |




