

Audi A1
Sportback 25 TFSI Pro Line
€ 18.450202151.169 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2021 |
| KM stand | 51.169 |
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2021 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 26.931 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Geen mediterrane druktemaker, geen Franse charmeur. Deze Duitse auto straalt een en al stevige kwaliteit uit. Stalen onverzettelijkheid van topniveau, een en al kracht en betrouwbaarheid. De auto is van het bouwjaar 2021 en is van de eerste eigenaar. Zijn compacte motor geeft deze Audi uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. De ingebouwde Connected Services vertellen je via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Kies de muziek waarvan jij houdt, dankzij de dab-radio klinkt het altijd geweldig. Intussen bedien je het audiosysteem met de knoppen op het stuur. Het luxeniveau in deze Audi is niet alleen gericht op comfort, maar ook op jouw veiligheid. Tal van sensoren helpen je om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat je eraan hoeft te denken. Met deze auto ben je ontspannen onderweg dankzij de cruise control. De Audi is standaard voorzien van: airconditioning en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A1 Sportback samen. Het Lane-keeping systeem is altijd alert. Over de rijstrooklijntjes gaan is er niet bij. Deze Audi A1 Sportback blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, ben je steeds veilig onderweg.
Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. We kunnen je wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als je hem zelf komt bekijken en ervaren. Neem je snel contact met ons op?
Audi Selectie :plus is het exclusieve occasionlabel van Audi, alleen beschikbaar bij de merkdealer. Met unieke klantvoordelen en een ongeëvenaarde merkbeleving draait alles om zekerheid en exclusiviteit. Bij aanschaf van een Audi Selectie :plus occasion krijgt u onder meer 12 maanden uitgebreide garantie, een gegarandeerde onderhoudshistorie, kosteloze pechhulp en een onderhoudsvrije periode van 7.500 km of 6 maanden. Alle auto's zijn uiteraard voorzien van de nieuwste software-updates.
Audi Selectie :plus - Ervaar de kracht van Audi voor een tweede keer.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en tot 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een BOVAG 40 puntencheck, vloeistoffen op peil en een geldige APK. Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor ons Wittebrug Servicepakket! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: jan. 2019 - aug. 2024
Modelcode: 8X
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Wittebrug Voorschoten Hofweg 39 2251LP VOORSCHOTEN, NL 0715794794 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.740 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 335 - 1.090 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 851 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |





