

Audi A1
Sportback 25 TFSI S Line |Leder|garantie tot 2030
€ 33.945202510.511 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 januari 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Op zoek naar een compacte premium auto die écht alles heeft? Deze Audi A1 uit 2025 combineert sportiviteit, luxe en comfort in één stijlvolle hatchback. Met slechts 10.000 kilometer op de teller staat hij er nog praktisch als nieuw bij.
Stap in en geniet van onder andere lederen bekleding, keyless entry & start, adaptieve cruise control, achteruitrijcamera en nog veel meer luxe opties. Alles aan deze A1 voelt modern, strak en compleet.
En misschien wel het fijnste: de auto valt nog volledig binnen de fabrieksgarantie. Dus naast rijplezier krijg je ook een flinke dosis zekerheid mee.
Instappen, starten en genieten maar 🚗
Audi A1 Sportback 25 TFSI S Line |Leder|garantie tot 2030
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
Service en ontzorgen staat bij ons centraal, daarom kunnen wij u ook ontvangen in de avonduren of in het weekend!
Sales@milanir.com
020 261 23 38
Om nog langer zorgeloos rond te kunnen rijden bieden wij de auto aan in combinatie met een van onze afleverpakketten.
(€1.495,-) MILANIR Exclusive afleverpakket:
- Complete voertuigcheck / Afleverinspectie
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- APK van minimaal 6 maanden
- 3 maanden MILANIR garantie (Motor + Versnellingsbak)
- Professionele poets/reinigingsbeurt
- Halfvolle brandstoftank
(€2.195) MILANIR Exclusive plus afleverpakket:
- Complete voertuigcheck / Afleverinspectie
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Nieuwe APK
- 6 maanden MILANIR garantie (Motor + Versnellingsbak)
- Professionele poets/reinigingsbeurt
- Volle brandstoftank
- Aflevering aan huis
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Achteruitrijcamera
Alarm klasse 1(startblokkering)
Audi Pre Sense
Bandenspanningscontrolesysteem
Grootlichtassistent
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Verkeersbord detectie
Merk: Audi
Model: A1 Sportback
Tellerstand: 10511 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2025
Transmissie: Automaat
Kleur: zwart Metallic
Bekleding: Leder
Kleur interieur: zwart
Motorinhoud: 999 cc
Aantal cilinders: 3
Vermogen: 70 kW / 95pk
Ledig gewicht: 1075 kg
Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik: 5.6 l/100 km
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Aantal sleutels: 2
Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
Fabrieksgarantie tot: 01-07-2030
Wij zijn uitsluitend op afspraak geopend, neem contact met ons op voor een afspraak.
Whatsappen kan natuurlijk ook!
MILANIR Exclusives
020 2612338
Kantoor houdend te:
Sarphatistraat 195 1
1018GH Amsterdam
Noord-Holland
(Let op, geen bezoekadres)
milanir.com/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| gewicht | 1.075 kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |




