

Audi A1
Sportback TFSI AUT. *!* S-LINE *!* CAMERA/ CARPLAY/ 18 INCH/ LED/ 13 DKM/ 2024 *!*
€ 27.950202413.071 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2024 |
| APK | 26 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.632 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Schitterende Audi A1 Sportback automaat van de EERSTE eigenaar afkomstige !! Zeer compleet uitgevoerd met o.a. S-Line pakket, achteruitrij camera, leder/stoffen bekleding, dode hoek assistent, carplay, stoelverwarming, digitale airconditioning, virtual dashbord, zwart dak, led verlichting voor en achter, enz. enz..
* Prijs is rijklaar, inclusief 12 maanden garantie !!
Met zijn geweldige prestaties en dynamische uiterlijk laat deze sportieve eyecatcher het hart van veel autoliefhebbers sneller kloppen. We hebben het hier over een Audi A1 Sportback. Op de teller van deze auto staat slechts 13071 kilometer. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Deze Audi A1 Sportback legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Stevig ondersteund door de sportstoelen blijft u bij elke beweging op uw plek. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Via de schakelmogelijkheden op het stuur is de audiobediening veilig en eenvoudig. Ook is de Audi uitgerust met: DAB ontvangst, regensensor, sportstuurwiel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
U geniet nog meer van het rijden met uw Audi omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Audi bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Modelreeks: jun. 2021 - 2026
Modelcode: 8X
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Auto Stegeman B.V. Edisonstraat 7 7575AT OLDENZAAL, NL 0541513612 http://www.auto-stegeman.nl info@auto-stegeman.nl
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Auto Stegeman B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Let op!! Al onze prijzen zijn rijklaar, wij hanteren geen standaard aflever kosten. Prijzen zijn inclusief garantie.
*!* BIJ VOORKEUR TELEFONISCH CONTACT OP NEMEN *!*
*!* WIJ RESERVEREN GEEN AUTO'S !! GRAAG BELLEN VOOR VERTREK OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN EN ZODAT WIJ DE TIJD VOOR U KUNNEN NEMEN *!*
*!* OP ZATERDAGEN ZIJN WIJ OP AFSPRAAK GEOPEND *!*
Bekijk nu de nieuwste occasions in onze digitale showroom. Auto Stegeman heeft occasions voor u klaar staan in de showroom aan de Edisonstraat 7 in Oldenzaal. Bel voor meer informatie of een proefrit.
Auto Stegeman is het familie / autobedrijf uit Oldenzaal met meer dan 40 jaar ervaring.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.740 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.100 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.675 kg |
| Inhoud bagageruimte | 335 - 1.090 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 689 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |




