

Audi A1
Sportback 25 TFSI S tronic 95pk S edition
€ 42.695202625 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2026, april |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.195 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Ook de uitstraling is lekker sportief: de S line exterieur styling geeft echt dat beetje extra. Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Verder is de Audi uitgerust met: warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en led-achterlichten. Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Bij slecht weer houdt u graag de handen aan het stuur. De regensensor regelt automatisch hoeveel hulp u van de ruitenwissers nodig heeft. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Deze Audi is voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel en bekerhouder. Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Als mooie veiligheidsoptie heeft deze Audi A1 Sportback lane assist, een waarschuwingsfunctie als u onbedoeld van rijstrook wisselt. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
.
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 335 kg
Actieradius: 690 km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 224788
Productienummer: 224788
Rijklaargewicht: 1200 kg
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.100 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.435 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 689 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |




