

Audi A1
Sportback 25 TFSI S tronic 95pk S edition
€ 43.260202625 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.760 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Audi A1 Sportback is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Ook qua looks springt deze auto eruit, vanwege de fraaie S line exterieur styling. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. In de winter wordt het echt genieten met de stoelverwarming. Tot de voorzieningen van deze auto behoren warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en led-achterlichten. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Ook onderweg wilt u superieure geluidskwaliteit naar eigentijdse normen. Vandaar het uitstekende Audi audiosysteem met DAB-radio. De regensensor schakelt automatisch de ruitenwissers in bij regenval. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Natuurlijk behoren automatisch dimmende binnenspiegel en bekerhouder ook tot de uitrusting van deze complete auto. De geavanceerde technologie in deze Audi is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Dankzij de lane assist blijft u keurig binnen de lijnen op de weg. Hebben we uw interesse gewekt? Deze A1 Sportback staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?
.
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 335 kg
Actieradius: 690 km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 224769
Productienummer: 224769
Rijklaargewicht: 1200 kg
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.100 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.435 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 689 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |




