

Alfa Romeo Stelvio
2.0 T AWD Super | LEDER | MEMORY | CAMERA | STOEL/STUURVERW. | CRUISE | NAVI |
€ 24.9502018106.955 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2018 |
| APK | 2 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 54.865 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Op onze website WWW.AUTOVANSCHAIK.NL,staan al onze auto's met een zeer uitgebreide FOTOREPORTAGE.Voordat wij onze auto's te koop aanbieden gaan ze eerst naar de werkplaats voor een uitgebreide inkoopcheck en worden ze verkoop klaar gemaakt.Onze genoemde prijzen zijn inclusief recente APK en tenaamstellen ,kilometergarantie(nationale autopas).Tegen meerprijs is er garantie mogelijk, een half jaar autotrust garantie of bovag garantie.Wilt u uw auto rechtstreek aan ons verkopen, dan is dat mogelijk, surf naar de site: WWW.CONTANTGELDVOORJEAUTO.NL.De voordelen op een rijtje: Bovag bedrijf,garantie,N.A.P,jonge en meestal van de eerste eigenaar afkomstige auto's,aantoonbare onderhoudshistorie, inruil van auto,boot,motor,caravan en camper mogelijk,ruime financieringsmogelijkheden
Modelreeks: 2017 - 2023
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: COLORE INTERNO (Cerná kuže) (COLINT414)
CO₂-uitstoot (NEDC): 161 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basis: Geldige APK en RDW-leges.
EU verantwoordelijke: Stellantis Alfa Romeo Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.alfaromeo.nl info@alfaromeo.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.900 x 1.688 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.635 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 525 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Actieradius | 914 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | D |





