

Alfa Romeo Stelvio
2.0 T AWD First Edition | Meer foto's volgen
€ 29.945201851.946 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2018 |
| APK | 7 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 68.985 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Vanaf 1 november 2016 worden de prijzen van onze gebruikte auto’s, conform de wet Consumenten bescherming (artikel 6:193 e.v. BVV), getoond inclusief alle onvermijdbare kosten. Dit is inclusief tenaamstellingkosten, voldoende brandstof en een geldige APK Keuring. Voor aanvullende pakketten klik op onderstaande link: www.jelletalsma.nl/afleverpakketten/
Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Alfa Romeo Stelvio u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Binnenin zien we een fraai afgewerkt lederen interieur. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Bij de uitrusting van deze Alfa Romeo horen onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek van de auto; genieten dus! U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het full map navigatiesysteem. Natuurlijk is er ook electronic climate control aanwezig. Audio aan/uit? Andere zender? Volgende track? Even klikken via de audiobediening op het stuur en het is geregeld. Ook schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Alfa Romeo Stelvio samen. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Alfa Romeo. Belt u ons snel?
Modeljaar: 2017
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Ivoor
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Jelle Talsma Heerenveen Businesspark Friesland-West 53a 8447SL HEERENVEEN, NL 0513636201 https://www.boschcarservicejelletalsma.nl/ info@jelletalsma.nl
Jelle Talsma Autobedrijven bestaat al 100 jaar en is een begrip in Friesland met vestigingen in Leeuwarden, Heerenveen en Drachten. Tevens zijn wij de grootste dealer van Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Bedrijfswagens en Lancia in Noord Nederland.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 207 kW (282 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.900 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.635 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 525 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 914 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | D |





