We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alfa Romeo Stelvio
2.0 T AWD First Edition 280PK - SCHUIFDAK - HARMAN KARDON - LEER MET MEMORY STOELEN - ROSSO COMPETIZONE
Hij verloochent zijn Italiaanse roots niet, deze Alfa Romeo Stelvio is een genot om te rijden en bovendien een elegante verschijning. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. De leren bekleding straalt klasse en goede smaak uit. Er is een rijke uitrusting aanwezig in deze auto, waar onder meer ook stoelverwarming bij hoort. U wordt in deze auto ook getrakteerd op schuifdak, zwarte hemelbekleding, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Dromerige achtergrondmuziek voor een relaxte rit? Het Harman/Kardon audiosysteem weet er net zo goed raad mee als met stevige beats om lekker bij door te rijden! Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Extra opties op deze auto zijn: Harman Kardon-audiosysteem, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Audio-navigatie
Audio-navigatie full map
Binnenspiegel automatisch dimmend
Navigatie full map
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Verwarmde voorstoelen
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Metaal-/micakleur
Mistlampen
Schuifdak
Veiligheid
Extra getint glas
Overig
Harman Kardon Audio
Schuif/open dak
Schuifdak
Zwart dakhemel
Meer informatie
Interieurkleur: Zwart
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)