

Alfa Romeo Giulia
2.0T 200pk | Trekhaak | 1.600kg Trekgewicht | Navigatie
€ 26.900202066.044 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2020 |
| APK | 12 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.334 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Alfa Romeo Giulia u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. De aandrijving van deze Alfa Romeo wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel en LED-achterlichten.
Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audio-installatiesysteem. Daarbij kunt u het ook bedienen met de knoppen op het stuur. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De automatische ruitenwissers schakelen zichzelf automatisch in en uit en houden de voorruit schoon. Voorzien van cruise control, dus vriendelijk voor de inzittenden én de benzinetank. Voorzien van keyless start. Dat betekent: met de elektronische sleutel op zak is een druk op de knop genoeg om de auto te starten. Ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Alfa Romeo Giulia samen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Modelreeks: 2016 - 2023
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 601 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Fabrieksgarantie: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Stellantis Alfa Romeo Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.alfaromeo.nl info@alfaromeo.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.860 x 1.436 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.404 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 878 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Energielabel | D |





