Skoda Element: elektrische buggy met Citigo-genen
Studentenproject droogt vrolijk op
In 2014 waren studenten van Skoda's vakopleiding verantwoordelijk voor de Citijet, een tot cabriolet omgetoverde Citigo. Het jaar erop was het studententeam verantwoordelijk voor de Funstar, een opengesneden Fabia die nog het meest deed denken aan een reïncarnatie van de Felicia Fun. Vorig jaar was deze bijzondere Atero het eindresultaat en ook dit jaar is er weer een groep studenten aan het werk gezet. 22 studenten hebben maanden druk geknutseld aan de Element.
De Element is wat kort door de bocht een tot elektrische buggy omgebouwde Citigo is te noemen. De opengewerkte Citigo heeft een 82 pk sterke elektromotor in het vooronder en ook het volledige interieur is aangepast.
De 22 studenten, 17 jongens en 4 meisjes van 17 en 18 jaar oud, zijn in de herfst van vorig jaar met het project begonnen. In totaal is ruim 1.500 uur in de Element gestoken. Het project wordt opgedragen aan medestudent Petr Stanislav. In 2015 werkte hij mee aan de Funstar, maar door een motorongeluk zit hij nu in een rolstoel.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Skoda Citigo 1.0 Greentech Ambition | 1e Eigenaar | Bluetooth | | Cruise | Ruit-bekleding | NL-auto |
- 2017
- 68.201 km

Skoda Elroq Business Edition | Cruise control met speedlimiter | Driving mode select | LED interieurverlichting inclusief sfeerverlichting
- 2026
- 10 km

Skoda Elroq Sportline | Cruise control met speedlimiter | Driving mode select | Parkeersensoren voor en achter
- 2026
- 10 km
PRIVATE LEASE Skoda
Lees ook

Test Skoda Fabia 130 - Je moet echt diehard Skoda-fan zijn om deze te willen (of te missen)

Binnen tobbend Volkswagen scoort Skoda juist recordwinst

Meer dan de helft van alle compacte middenklassers komt van Volkswagen

Nieuwe plug-in hybride Skoda Superb is Skoda's sterkste benzineauto


