Komst Audi TT Offroad aannemelijk

Audi TT Offroad Concept
Audi TT Offroad ConceptAudi TT Offroad ConceptAudi Allroad Shooting BrakeAudi TT Sportback ConceptAudi TT Sportback Concept
Audi heeft de nieuwe generatie van de TT al in diverse conceptuele vormpjes gegoten, maar het lijkt erop dat vooral de Offroad Concept levensvatbaar is.

In januari - ruimschoots voor de onthulling van de nieuwe TT - presenteerde Audi de Allroad Shooting Brake, een studiemodel dat overduidelijk een reeks hints gaf naar de nu hagelnieuwe TT. Een paar maanden later - in april - stond de TT Offroad Concept de nodige aandacht te trekken in Peking. Meer recentelijk trok Audi in Parijs het doek af van de TT Sportback, een vierdeurs op basis van de derde generatie Audi TT.

Volgens niemand minder dan Ulrich Hackenberg - Audi's technische baas - heeft de Offroad Concept de meeste potentie. Volgens de topman worden de drie concept-cars nog besproken, maar de Offroad Concept lijkt de grootste interesse op te wekken. "Als we ergens mee gaan komen, dan heeft een SUV op basis van de TT de grootste kans", aldus Hackenberg.

Daarmee zou Audi een nieuwe, sportief gelijnde Evoque-achtige aan het gamma toe kunnen gaan voegen die de degens gaat kruisen met een auto als de Porsche Macan. Wanneer we het nieuwe lid van de Audi-familie te zien zullen krijgen, is nog niet bekend.

Lezersreacties (49)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.