Eerste officiële beeld van Fiat Toro
Zuid-Amerikaanse pick-up met Japanse genen
Vorig jaar presenteerde Fiat in Sao Paulo de FCC4, een gedurfd voorproefje op een nieuwe pick-up. Het studiemodel stond met een gespierd exterieur z'n uiterlijke kracht te tonen op de Zuid-Amerikaanse beurs, maar van een productiemodel kregen we lang niets te zien. Tot vandaag, want Fiat toont nu het front van de auto die als Toro door het leven zal gaan.
Fiat zal de nieuweling overigens niet geheel in eigen beheer ontwikkelen. De Toro staat in de basis op het platform van de nieuwe L200 van Mitsubishi. Of Fiat ook de krachtbronnen van de Japanners overneemt, is nog niet helemaal duidelijk. De Toro zal namelijk met name in Brazilië als een dolle verkopen, een land waar dergelijke modellen zeer in trek zijn. Aldaar rijdt men voor zo'n 90 procent op ethanol, uit suikerriet vervaardigde alcohol, waar speciale flexfuel motoren voor nodig zijn.
PRIVATE LEASE Fiat
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Fiat 500 1.2 Lounge met Panorama dak !!! 15 Inch !!! Airco !!! Nap !!!
- 2012
- 99.139 km

Fiat 500 1.2 Sport | 3deurs | Airco | Bella Italia | Elek. Pakket | Lm velgen | Inruil mogelijk
- 2009
- 167.698 km

Fiat 600 La Prima | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | 18" lichtmetalen velgen Diamont Cut | Adaptieve cruise control met Intelligent Speed Assist
- 2025
- 10 km
Lees ook

De BYD Dolphin surf is degelijk, maar de Fiat Grande Panda is ruimer

Fiat onthult ‘nieuwe’ zevenzitter in Brussel

Bij Tabbert denk je aan grote, luxe caravans maar deze cultcamper is ook van het merk

Fiat X1/9 (1979) - Klokje rond klassiek



