Dacia met aangescherpte Duster naar IAA
Ook Easy-R automaat op komst
Renault heeft het maar druk in Frankfurt. We krijgen er de Talisman in het echt te zien en nog groter nieuws komt in de vorm van de hagelnieuwe Mégane, een model waar we tot op heden nog niets behalve enkele prototypes van hebben gezien. Ook Dacia wordt niet vergeten, want de Roemenen introduceren onder andere een automatische transmissie.
Dacia is nog niet erg vrijgevig met z'n informatie, maar we weten wel dat de Logan, Logan MCV, Sandero én de Sandero Stepway de beschikking krijgen over een Easy-R transmissie, een gerobotiseerde handbak. De rest van het gamma moet het voorlopig alleen met handbakken doen.
In het summiere persbericht vinden we een zinnetje waarin Dacia aankondigt het nieuwe modeljaar van de Duster te tonen. Daar moeten we voor nu even mee doen, maar we gaan er stiekem vanuit dat onze Duster de uiterlijke wijzigingen doorgevoerd krijgt die we eerder op de Braziliaanse versie - de Renault Duster - tegenkwamen. Reken op nieuwe lichtunits en nieuw bumperwerk.