Weer meer Infiniti Q30 gelekt

A-klasse rivaal laat weer meer zien

Infiniti Q30
Pech voor Infiniti: er zijn wéér officiële foto's van de nieuwe Q30 gelekt.

Ditmaal gaat het weer om officieel fabrieksmateriaal: bij de eerste lekkage was dat ook het geval, maar recenter dook ook een foto op van de auto die in Praag stond voor het maken van persfoto's. Mogelijk werden toen de foto's gemaakt die we hier voor ons hebben.

De Q30 wordt de belangrijke C-segmenter van Infiniti. De auto moet het opnemen tegen bekende namen als de Mercedes A-klasse, BMW 1-serie en Audi A3.

Infiniti kan door de samenwerking tussen Daimler en Renault-Nissan de bodemplaat van de A-klasse gebruiken voor de Q30.

Onder de kap komen viercilinders te liggen. Een hybride of een performanceversie staan vooralsnog niet op de planning.

De Q30 debuteert op de IAA in Frankfurt en komt rond de jaarwisseling op de markt. Niet lang daarna komt ook de QX30, een cross-over op hetzelfde platform.

Lezersreacties (58)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.