Kia Cee'd-facelift voor het eerst buiten gespot

Kia Ceed facelift spio
Kia Ceed facelift spioKia Ceed facelift spioKia Ceed facelift spioKia Ceed facelift spioKia Ceed facelift spio
Het is inmiddels bijna drie jaar geleden dat Kia de tweede generatie van de Cee'd presenteerde. Volgens de Koreanen is het daarom hoog tijd om aan de slag te gaan met een facelift. Nu is deze, nog stevig gecamoufleerd, voor het eerst voor de lens van ons spionagefotograaf verschenen.

In de ijzige kou, vlakbij de poolcirkel, wordt de aangepaste Cee'd aan zijn eerste tests onderworpen. Twee zwaar gecamoufleerde exemplaren van de C-segmenter doken daar op in de sneeuw. Veel is er nog niet te zien, maar wel signaleren we enkele wijzigingen aan de lampunits.

De koplampen ogen licht gewijzigd en de achterlichten lijken niet meer uit één stuk te bestaan, maar in tweeën te zijn gedeeld door een strook plaatwerk.

Er valt nog niet veel over te zeggen, maar de facelift zit dan ook nog in het eerste stadium van de testfase. We verwachten de vernieuwde Cee'd dan ook pas volgend jaar in zijn geheel te zien.

De kans bestaat dat de nieuwe 1,2-liter T-GDi benzinemotor van Hyundai dan ook zijn opwachting maakt in de Cee'd. Dat blokje wordt in elk geval met een vermogen van 106 pk beschikbaar. Hyundai gaf eerder al aan deze motor zowel in het B- als het C-segment te willen gebruiken.

PRIVATE LEASE Kia Ceed

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.