Voorbode van een voorbode: Toyota Furia
Wellicht is een teaser van een concept-car wat erg magertjes, maar Toyota probeert het toch. De Furia belooft wel wat anders te worden dan dat wat we nu van het merk gewend zijn.
Niet alleen is de auto oranje, een kleur die we niet vaak zien op een Prius, het belooft ook een sportief ding te worden. Toyota heeft het in het persbericht over een 'exciting new sedan', wat suggereert dat het merk op het leuke weggetje dat het met de GT86 insloeg nog even doorloopt. In het filmpje wordt dat bevestigd door de aanwezigheid van een carbonnen achterspoiler, scherp gesneden lichtunits en een grofmazige grille. Informatie over de auto bewaren de Japanners nog even tot de onthulling op de autoshow van Detroit die 14 januari van start gaat, dus tot die tijd blijven we nog even in spanning.
Mocht het filmpje niet hieronder zichtbaar zijn is er gelukkig nog de link.
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen
PRIVATE LEASE Toyota
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Toyota Yaris 1.5 Hybrid Android Auto/ Apple Carplay / Navigatie
- 2021
- 21.898 km

Toyota Yaris 1.5 Hybrid 115 Dynamic | NLauto | Comfort Pack | Stoel & Stuurverwarming | Carplay/AndroidAuto |
- 2025
- 24.596 km

Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Business Plus / Trekhaak / Historie aanwezig/ Dealer onderhouden / 750kg Trekgewicht / Adaptieve Cruise Control / Apple CarPlay & Android Auto / Stoel en Stuurverwarming / Keyless Entry & Start & Go / LMV / Airco Cliamte Control / Navigatie /
- 2022
- 41.933 km
Lees ook

Nieuwe elektrische topsedan van Toyota is €83.000 goedkoper dan een Model S

Toyota, Hyundai en de Chinezen hardst geraakt door Iran-oorlog

Een wooncabine op een pick-up levert een camper op die echt overal komt maar goedkoop is het niet

Toyota maakt van alle elektrische modellen één uitvoering goedkoper


