
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 320I TOURING U9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1991 en is nu 34 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 126 pk benzinemotor. De BMW heeft een topsnelheid van 196 km/h De 320I TOURING U9 is 3.582 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 320I TOURING U9 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 11 juli 1991 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 juli 1991 |
| Datum laatste tenaamstelling | 10 augustus 2016 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 april 2014 |
| Plaats chassisnummer | r. in watergoot v. voorruit |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 20 6 KA |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Max. vermogen | 93 kW / 126 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.230 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Voorasdruk | 825 kg |
| Achterasdruk | 970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65HR14 Prijzen |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Maximum vermogen | 95 kW / 129 pk |
| Maximum koppel | 164 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1125 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

