
Nissan Micra (1992)
2Ik was niet specifiek opzoek naar een auto, alhoewel ik wel al sinds kleins af aan gepassioneerd...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN MICRA 1.2 U9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1991 en is nu 34 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 54 pk benzinemotor. De NISSAN heeft een topsnelheid van 150 km/h De MICRA 1.2 U9 is 1.104 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | MICRA 1.2 U9 |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 1991 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 juni 1991 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2023 |
| APK melddatum | 11 januari 2022 |
| APK vervaldatum | 30 januari 2024 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | MA12 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1235 cc |
| Max. vermogen | 40 kW / 54 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 720 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.135 kg |
| Voorasdruk | 620 kg |
| Achterasdruk | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 310 kg |
| Wielbasis | 2.300 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 155/70R13 Prijzen |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Maximum vermogen | 40 kW / 54 pk |
| Maximum koppel | 93 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 168 - 376 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
