
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI ONE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 11 maanden oud. In juli 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 34.504 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 98 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De MINI heeft een topsnelheid van 179 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km. De ONE is 739 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | ONE |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 3.698 |
| Nieuwprijs | € 34.504 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 25 juni 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 juli 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 mei 2024 |
| APK melddatum | 26 juni 2023 |
| APK vervaldatum | 9 juli 2024 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N16B16A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 168 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Energielabel | F |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.270 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.805 kg |
| Voorasdruk | 965 kg |
| Achterasdruk | 880 kg |
| Lengte | 4.097 mm |
| Breedte | 1.789 mm |
| Hoogte | 1.561 mm |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Maximum vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Maximum koppel | 153 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 930 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


