
Mercedes 300D Turbo - Na deze sublieme W124 is het nooit meer beter geworden
94We rijden een Mercedes 300D Turbo, een sublieme W124 uit de beste jaren van Mercedes-Benz....
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ 250 D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1988 en is nu 37 jaar en 10 maanden oud. In maart 1991 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 94 pk dieselmotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 195 km/h De 250 D is 103 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 540 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 250 D |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 1988 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 maart 1991 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 februari 2026 |
| APK melddatum | 20 november 2025 |
| APK vervaldatum | 20 november 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord in motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 602.912 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2497 cc |
| Max. vermogen | 69 kW / 94 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.315 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Voorasdruk | 880 kg |
| Achterasdruk | 960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 657 kg |
| Wielbasis | 2.800 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65HR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Maximum vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Maximum koppel | 225 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

