Mercedes-Benz SL 280
- 2008
- 86.511km
- Benzine
- 170kW (231pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SL 550 uit 2006 wacht nog op een eerste eigenaar. De wielen worden aangedreven door een 387 pk benzinemotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,2 l/100 km. De SL 550 staat nu 2.563 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SL 550 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.809 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2019 |
| APK melddatum | 12 juni 2019 |
| APK vervaldatum | 12 juni 2020 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5462 cc |
| Max. vermogen | 285 kW / 387 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 291 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.815 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.205 kg |
| Voorasdruk | 1.065 kg |
| Achterasdruk | 1.140 kg |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Maximum vermogen | 285 kW / 388 pk |
| Maximum koppel | 530 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 - 339 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




