
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JAGUAR XKRS COUPE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 13 jaar en 6 maanden oud. In mei 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 188.300 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 551 pk benzinemotor. De JAGUAR heeft een topsnelheid van 300 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,3 l/100 km. De XKRS COUPE is 733 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Nieuw-Amsterdam met een kilometerstand van 54.346 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JAGUAR |
| Model | XKRS COUPE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 33.782 |
| Nieuwprijs | € 188.300 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 november 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 mei 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 mei 2024 |
| APK melddatum | 28 april 2025 |
| APK vervaldatum | 22 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 508PS |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5000 cc |
| Max. vermogen | 405 kW / 551 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 292 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.724 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.145 kg |
| Voorasdruk | 1.090 kg |
| Achterasdruk | 1.095 kg |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 295/30R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 300 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,4 s |
| Maximum vermogen | 404 kW / 550 pk |
| Maximum koppel | 680 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Inhoud bagageruimte | 330 - 330 l |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.