
Ford Explorer Limited (2000)
One, two, three, four... Born in the USA! Als je de Ford Explorer op je pad hebt staan, moét...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD EXPLORER 4WD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1996 en is nu 30 jaar en 2 maanden oud. In maart 1999 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De FORD heeft een topsnelheid van 171 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 13,7 l/100 km. De EXPLORER 4WD is 706 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FORD |
| Model | EXPLORER 4WD |
| Kleur | geel |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 1996 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 maart 1999 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 juni 2024 |
| APK melddatum | 11 januari 2024 |
| APK vervaldatum | 20 januari 2025 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 20 cm a. vooras |
| Aantal eigenaren | 9 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.900 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.485 kg |
| Voorasdruk | 1.270 kg |
| Achterasdruk | 1.338 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.540 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.840 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/70R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 152 kW / 207 pk |
| Maximum koppel | 339 Nm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 45 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.205 - 2310 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
