
Alfa Romeo 146 1.8 Twin Spark 16V L (1999)
2Na in 2.5 jaar bijna 60.000km gereden te hebben vind ik het wel eens tijd een review te schrijven...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze ALFA ROMEO 146 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999 en is nu 27 jaar en 4 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 144 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De ALFA ROMEO heeft een topsnelheid van 209 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,4 l/100 km. De 146 is 24 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 167 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | 146 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 4.051 |
| Datum eerste toelating | 22 januari 1999 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 januari 1999 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 mei 2026 |
| APK melddatum | 30 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 12 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | AR 67106 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 cc |
| Max. vermogen | 106 kW / 144 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.200 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.745 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Lengte | 4.257 mm |
| Breedte | 1.712 mm |
| Hoogte | 1.425 mm |
| Wielbasis | 2.540 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/55VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 106 kW / 144 pk |
| Maximum koppel | 169 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1225 l |
| Inhoud brandstoftank | 61 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.