Citroën C3 1.6 BlueHDi Business | Cruise | Trekhaak | Navi | Bluetooth
- 2016
- 163.676km
- Diesel
- 55kW (75pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 9 jaar en 7 maanden oud. In juni 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 20.881 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 75 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De CITROEN heeft een topsnelheid van 171 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 3,5 l/100 km. De C3 is 12 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 145 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 155.429 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.812 |
| Nieuwprijs | € 20.881 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 24 oktober 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 juni 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | 15 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 24 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | BH02 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 4,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 3,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 3,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 90 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.055 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 790 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Lengte | 3.941 mm |
| Breedte | 1.728 mm |
| Hoogte | 1.538 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Maximum vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 233 Nm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| Kogeldruk | 46 kg |
| Dakbelasting | 70 kg |
| Inhoud bagageruimte | 287 - 1120 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | B |
We maakten kennis met de tweede generatie Citroën C3 in 2010. Je herkent het eerste type C3 er nog altijd goed in terug, al groeide deze generatie wel een stukje. Zijn comfort, opties en fijne zitpositie maken de C3 nog altijd een geliefde keuze als occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

