
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN CX 25 GTI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1989 en is nu 37 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 136 pk benzinemotor. De CITROEN heeft een topsnelheid van 202 km/h De CX 25 GTI is 102 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | CX 25 GTI |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 18 mei 1989 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 mei 1989 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 februari 2026 |
| APK melddatum | 12 mei 2022 |
| APK vervaldatum | 12 mei 2024 |
| Plaats chassisnummer | r. in watergoot onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M 25/659 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2500 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.314 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.885 kg |
| Voorasdruk | 1.130 kg |
| Achterasdruk | 765 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 657 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/70R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Maximum vermogen | 101 kW / 137 pk |
| Maximum koppel | 206 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 507 - 507 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


