We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze OPEL CORSA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 1 jaar en 3 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.997 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk benzinemotor. De OPEL heeft een topsnelheid van 208 km/h De CORSA is 14 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 982 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Middelharnis met een kilometerstand van 27.814 km.
Bouwjaar2024
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1199 cc
Massa1133 kg
APK31 januari 2028
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
Het is alweer enige tijd geleden dat de Opel Corsa D op de markt verscheen. We kennen hem alweer sinds 2006 en in de loop der jaren kreeg hij meerdere subtiele facelifts. Ook vandaag de dag is de Corsa populair. Je vindt nog altijd een ruim aanbod van occasions.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.