
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL INSIGNIA LIMOUSINE HB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 14 jaar oud. In september 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.917 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 179 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De OPEL heeft een topsnelheid van 225 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,0 l/100 km. De INSIGNIA LIMOUSINE HB is 10 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Boekel met een kilometerstand van 83.136 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | INSIGNIA LIMOUSINE HB |
| Kleur | bruin |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 830 |
| Nieuwprijs | € 38.917 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 mei 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 september 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | 16 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 21 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | A16LET |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 132 kW / 179 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 164 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.471 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.090 kg |
| Voorasdruk | 1.040 kg |
| Achterasdruk | 1.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.830 mm |
| Breedte | 1.856 mm |
| Hoogte | 1.498 mm |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Maximum koppel | 230 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1010 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


