Mercedes-Benz G-klasse 350 d Professional Navigatie Camera Trekhaak Imperiaal
- 2018
- 122.160km
- Diesel
- 180kW (245pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ G 350 D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 9 jaar en 4 maanden oud. In augustus 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 133.040 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 245 pk dieselmotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 192 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,9 l/100 km. De G 350 D is 61 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 83 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Scherpenzeel met een kilometerstand van 115.092 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | G 350 D |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 31.812 |
| Nieuwprijs | € 133.040 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 augustus 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 maart 2026 |
| APK melddatum | 19 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 19 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. balk by vooras |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 180 kW / 245 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 261 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.510 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 265/70R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Maximum vermogen | 180 kW / 245 pk |
| Maximum koppel | 600 Nm |
| Draaicirkel | 13,6 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 2250 l |
| Inhoud brandstoftank | 96 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

