Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI ROLSTOEL 9 PERS BIERMAN OMBOUW
- 2019
- 231.715km
- Diesel
- 105kW (143pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER uit 2019 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 51.825 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 190 pk dieselmotor. De SPRINTER staat nu 71 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Zwaag met een kilometerstand van 90.191 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.519 |
| Nieuwprijs | € 51.825 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 oktober 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 23 oktober 2022 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 642 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 232 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.367 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.860 kg |
| Achterasdruk | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 4.330 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Maximum koppel | 440 Nm |
| Draaicirkel | 14,6 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 150 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.900 - 6900 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


