- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check V-931-PH
FIAT TALENTO | 2018
Deze FIAT TALENTO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar oud. In mei 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 42.328 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 125 pk dieselmotor. De FIAT heeft een topsnelheid van 169 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,6 l/100 km. De TALENTO is 212 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Nieuw-Vennep met een kilometerstand van 96.160 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | TALENTO |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Speciale groep |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.263 |
| Nieuwprijs | € 42.328 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 mei 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 oktober 2025 |
| APK melddatum | 9 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 28 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | R9M D4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 92 kW / 125 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 145 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.37 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.242 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.975 kg |
| Voorasdruk | 1.585 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/65R16 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.800 - 4000 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | N |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE FIAT
Loading...
V-931-PH
Fiat Talento
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
