Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2CDI Automaat 366wb -8 persoons op kenteken-
- 2019
- 222.565km
- Diesel
- 120kW (163pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER uit 2020 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 39.545 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 143 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De SPRINTER staat nu 3 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Stadskanaal met een kilometerstand van 97.039 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 9.602 |
| Nieuwprijs | € 39.545 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 21 oktober 2023 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 651 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 9.6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 222 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 252 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 2,18 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.232 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.850 kg |
| Achterasdruk | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.932 mm |
| Breedte | 2.020 mm |
| Hoogte | 2.909 mm |
| Wielbasis | 3.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 4.000 - 4000 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


