Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI ROLSTOEL 9 PERS BIERMAN OMBOUW
- 2019
- 231.715km
- Diesel
- 105kW (143pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER uit 2021 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 75.108 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 163 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De SPRINTER staat nu 36 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 550 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 18.050 |
| Nieuwprijs | € 75.108 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 oktober 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 30 november 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 651 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 120 kW / 163 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11.9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 206 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 312 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.342 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.860 kg |
| Achterasdruk | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.932 mm |
| Breedte | 2.020 mm |
| Hoogte | 2.945 mm |
| Wielbasis | 3.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 120 kW / 163 pk |
| Maximum koppel | 360 Nm |
| Draaicirkel | 12,6 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.100 - 5100 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


