Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue L1 Trend | SIDE BARS | NAVIGATIE | CAMERA
- 2023
- 49.280km
- Diesel
- 74kW (101pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TRANSIT CONNECT uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 39.074 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk dieselmotor. De TRANSIT CONNECT staat nu 17 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 349 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Axel met een kilometerstand van 30.163 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.490 |
| Nieuwprijs | € 39.074 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 14 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | Z2GA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 150 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.534 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.270 kg |
| Voorasdruk | 1.225 kg |
| Achterasdruk | 1.175 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.390 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| Inhoud bagageruimte | 3.600 - 3600 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


