
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Trend
€ 19.950202430.163 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2024 |
| APK | 14 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.074 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
Deze Ford Transit Connect is van de jongste generatie. Prestaties, brandstofverbruik - alles helemaal van nu. Mét al wat kilometers op de teller. Een nieuw model, maar onder de nieuwprijs! De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Een openzwaaiend portier kan flink wat wind vangen, met gevaarlijke gevolgen. Dat zal niet gebeuren met de handige, ruime schuifdeur. U wordt in deze auto ook getrakteerd op trailer assistent en verstelbare lendensteunen.
De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij dab-ontvangst. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. En deze auto heeft ook airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
In de Ford Transit Connect heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Bent u nieuwsgierig naar deze Ford Transit Connect? Laat het ons dan snel weten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Kleur wit
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Multimedia pack (multimedia scherm standaard)
- Trekhaak-pakket (Aanhanger assistent)
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mei 2018 - apr. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 736 kg
Wielbasis: 306 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
- Garage Vervaet Kwaliteitscheck (zonder meerprijs): De auto wordt op 50 punten gecontroleerd zodat u weet wat u koopt!
- Meeneemprijs (zonder meerprijs): Standaard tenaamstelling, geldige APK (minimum 14 dagen) en RDW leges
Fabrikant: Garage Vervaet Vaartstraat 1 4571LS AXEL, NL 0115566881 http://www.garagevervaet.nl info@garagevervaet.nl
Bedrijfsinformatie
# De mooiste staan in Axel
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.860 x 1.850 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.534 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.270 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.390 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 1.153 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
Opties
Garage Vervaet
Vaartstraat 14571 LS Axel
































