Ford Transit Camper | CAMERA | CRUISE | 2 PERSOONS BED | VOORRUIT VERWARMING | KEUKEN | UNIEK!
- 2019
- 71.078km
- Diesel
- 125kW (170pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TRANSIT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 9 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.541 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De TRANSIT is 11 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 172 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Son en Breugel met een kilometerstand van 140.628 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 12.214 |
| Nieuwprijs | € 50.541 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 augustus 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
| APK melddatum | 4 november 2025 |
| APK vervaldatum | 18 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | YMR6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 78 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 185 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.171 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.750 kg |
| Achterasdruk | 2.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.531 mm |
| Breedte | 2.059 mm |
| Hoogte | 2.546 mm |
| Wielbasis | 3.300 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 96 kW / 130 pk |
| Maximum koppel | 385 Nm |
| Inhoud bagageruimte | 9.300 - 9300 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


