Ford Transit Custom 310 2.0 TDCI L2H1 9-PERSOONS EURO 6 *EXCL. BTW* + TREEPLANKEN | PRIVACY | PDC | CRUISE | AIRCO
- 2016
- 365.107km
- Diesel
- 77kW (105pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 11 maanden oud. In oktober 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 52.366 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk dieselmotor. De TRANSIT CUSTOM KOMBI is 58 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 157 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuw-Vennep met een kilometerstand van 89.318 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM KOMBI |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Speciale groep |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.648 |
| Nieuwprijs | € 52.366 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 13 juni 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 oktober 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
| APK melddatum | 3 november 2025 |
| APK vervaldatum | 3 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | YMFS |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 259 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.403 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.140 kg |
| Voorasdruk | 1.625 kg |
| Achterasdruk | 1.725 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 96 kW / 130 pk |
| Maximum koppel | 385 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


