
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
310 2.0 TDCI L2H1 Trend | 9-persoons
€ 19.9002017175.101 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2017 |
| APK | 9 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.080 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 722 - € 759 |
Omschrijving
Toonaangevend technologie, moderne veiligheidsvoorzieningen en volop rijplezier. Met deze Ford Transit Custom kies je voor een auto die alles heeft wat je belangrijk vindt. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Een prettige maar ook veilige extra is de schuifdeur voor passagiers. Ruim instappen, geen openslaande portieren die voor ongelukken zorgen... Een riante optie! Tot de voorzieningen van deze auto behoren adaptieve verlichting, trailer assistent en verstelbare lendensteunen.
Je kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Ford Transit Custom voorzien van parkeersensoren! Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kun je je volledig op het verkeer concentreren. Met de ingebouwde airconditioning zit jij altijd ontspannen achter het stuur. Ook dashboard met spraakbediening, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals je mag verwachten van deze Ford Transit Custom is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Ford bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Als je meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we je dat graag. Bel of mail je ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- Achterdeuren met ruiten
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- Airconditioning voor met pollenfilter (1075)
- Cruise control i.c.m. leder bekleed stuur. (1080)
- Parkeersensoren voor en achter (1085)
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Koplampen met statische bochtverlichting en blauwe details (1155)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Multimedia pakket II (1210)
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2016 - mrt. 2018
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.100 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 330 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard afleverpakket (zonder meerprijs): Uitgebreide inspectie | Reiniging in- en exterieur | Geldige APK | Wettelijke garantie
- Afleverpakket + (€ 695): Uitgebreide inspectie | Reiniging in- en exterieur | Nieuwe APK | 6 Maanden garantie | Beurt volgens boekje | Mobiliteitspas | Poetsen | Halve tank brandstof | Gratis tenaamstelling
- Afleverpakket ++ (€ 995): Uitgebreide inspectie | Reiniging in- en exterieur | Nieuwe APK | 12 Maanden BOVAG garantie | Beurt volgens boekje | Mobiliteitspas | Poetsen | Volle tank brandstof | Gratis tenaamstelling | *BOVAG garantie alleen van toepassing op auto's boven de €4500,-
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schippers B.V. Molendijk Noord 51B 7461JG RIJSSEN, NL 0548512565 http://www.autoschippers.nl info@autoschippers.nl
Bedrijfsinformatie
Auto Schippers is een familiebedrijf met meer dan 65 jaar ervaring, gevestigd in Rijssen en sinds 2023 ook in Zuna. Wij zijn officieel Hyundai service dealer en bieden een ruime keuze in nieuwe auto’s, betrouwbare occasions en zakelijke mobiliteit. Ook voor onderhoud en lease ben je bij ons aan het juiste adres.
Contact via Whatsapp? 0642474380 of via deze link: https://api.whatsapp.com/send/?phone=31642474380
Disclaimer: De advertenties worden met zorg samengesteld. Mochten er toch eventuele fouten in staan willen wij ons excuseren. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.490 x 2.030 x 1.980 mm |
| gewicht | 2.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.140 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.311 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Schippers
Molendijk Noord 517461 JG Rijssen

































