- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check V-59-PLK
PEUGEOT EXPERT | 2020
Deze PEUGEOT EXPERT uit 2020 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 42.597 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 122 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 183 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,8 l/100 km. De EXPERT staat nu 11 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 347 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Stadskanaal met een kilometerstand van 103.109 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.327 |
| Nieuwprijs | € 42.597 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | 13 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 13 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | AH01 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 7.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 152 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 197 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,89 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.744 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.910 kg |
| Voorasdruk | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.309 mm |
| Breedte | 1.920 mm |
| Hoogte | 1.948 mm |
| Wielbasis | 3.280 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 370 Nm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| Kogeldruk | 72 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Segment | N |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE PEUGEOT
Loading...
V-59-PLK
Peugeot Expert
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
