Toyota Proace 1.5 D-4D 120pk L3H1 XL 9 Zits Personenbus Euro6 Airco | Navigatie | Camera | Apple Carplay Cruisecontrol, Android Auto, Parkeersensoren, Bijrijdersbank
- 2020
- 141.317km
- Diesel
- 88kW (120pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA PROACE uit 2020 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.072 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 177 pk dieselmotor. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 185 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,3 l/100 km. De PROACE staat nu 41 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Enkhuizen met een kilometerstand van 159.421 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | PROACE |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.103 |
| Nieuwprijs | € 50.072 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 1 juli 2023 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | AH01 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 7.1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 141 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 187 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.722 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.735 kg |
| Voorasdruk | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.280 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Maximum vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Maximum koppel | 400 Nm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| Kogeldruk | 92 kg |
| Dakbelasting | 150 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 4200 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


