- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Kenteken Check V-59-PBK
TOYOTA PROACE CITY ELECTRIC | 2026
Deze TOYOTA PROACE CITY ELECTRIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.772 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 135 km/h De PROACE CITY ELECTRIC is 65 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.395 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Alphen aan den Rijn met een kilometerstand van 1.000 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | PROACE CITY ELECTRIC |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 36.772 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 25 maart 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 25 maart 2030 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | ZK02 |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 100 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 333 km |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.649 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.455 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 140 kg |
| Inhoud bagageruimte | 587 - 3300 l |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE TOYOTA
Loading...
V-59-PBK
Toyota Proace City
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
