Ford Transit Custom 340 L2H1 Limited 65 kWh 8-Persoons
- 2025
- 409km
- Elektrisch
- 100kW (136pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TRANSIT CUSTOM uit 2026 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 56.696 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De TRANSIT CUSTOM staat nu 2 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.369 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 56.696 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 26 februari 2030 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | EKRA |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 160 kW |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.110 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.225 kg |
| Voorasdruk | 1.400 kg |
| Achterasdruk | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.100 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 160 kW / 218 pk |
| Maximum koppel | 415 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Inhoud bagageruimte | 1.200 - 2700 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

