Ford Transit Custom 320 2.0 TDCI L1H1 Trend 136pk | AWD | 4x4 | Adaptieve cruise control | Achteruitrijcamera | Navigatiesysteem |
- 2024
- 29.258km
- Diesel
- 100kW (136pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TRANSIT CUSTOM uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 57.262 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk dieselmotor. De TRANSIT CUSTOM staat nu 609 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 457 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Ter Aar met een kilometerstand van 50 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 13.811 |
| Nieuwprijs | € 57.262 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 augustus 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 september 2024 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 27 augustus 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | BJFA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 187 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.849 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.025 kg |
| Voorasdruk | 1.600 kg |
| Achterasdruk | 1.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 360 Nm |
| Draaicirkel | 12,9 m |
| Inhoud bagageruimte | 6.800 - 6800 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


