- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check TS-264-J
MERCEDES-BENZ CITAN | 2019
Deze MERCEDES-BENZ CITAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 7 jaar en 4 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 35.650 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 114 pk benzinemotor. De CITAN is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 75 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuw-Vennep met een kilometerstand van 41.782 km.
Bouwjaar2019
Brandstofbenzine
Kleurrood
Cilinderinhoud1197 cc
Gewicht1362 kg
APK15 augustus 2026
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 6,95
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CITAN |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.471 |
| Nieuwprijs | € 35.650 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 januari 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 januari 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 juli 2024 |
| APK vervaldatum | 15 augustus 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | H5F G4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 144 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.362 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Voorasdruk | 1.080 kg |
| Achterasdruk | 1.070 kg |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Maximum koppel | 190 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 685 - 3000 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE MERCEDES-BENZ
Voor maar € 6,95
Loading...
TS-264-J
Mercedes-Benz Citan
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
